Televize

Pravidla fóra
Do tohoto fóra bych prosil zadávat problémy s provozem domu, případně řešení a jiné.

Televize

Odeslatod Tománek v 28 Úno 2008, 20:37

Dobrý den, chtěl bych Vás tímto požádat o pomoct, od ponděli mi nehraje televize, kabelovku sem zrušil a UPC s poruchou nemá nic společného, nevíte nahodou někdo kontakt na někoho kdo by mi mohl pomoct? Děkuji
Tománek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 Úno 2008, 20:33

Re: Televize

Odeslatod h.slavik v 29 Úno 2008, 09:18

Dobry den,
prestala vam hrat televize hned po odpojeni kabelovky ? Pokud ano, tak to jen panove z UPC neprepojili zpet na spolecnou antenu. Necha se podivat dole v rozvadeci - urcite by to zvladnul p. Kral. Pokud nepomuze mam kontakt primo na cloveka ktery delal cele anteny v Bolonske.

Honza Slavik
h.slavik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 Úno 2008, 13:47

Re: Televize

Odeslatod t.spalenka v 29 Úno 2008, 11:55

Pokud si ale nechavate od UPC internet, tak se k Vam analogovy signal asi nedostane. Ja jsem na tom stejne a budu to resit digitalnim signalem ze vzduchu...
t.spalenka
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 Říj 2007, 17:24

Re: Televize

Odeslatod tom v 27 Dub 2010, 20:03

Dobrý den chtěl bych se zeptat půjčil jsem si přijímač s kartou skylink která je aktivní,ale na společný satelit chytám pouze bezplatné nekodované programy ale programy skylink ne nevíte někdo jestly satelitní anténa má dva konvertory a nebo lze chytit pouze bezplatné programy protože je anténa nasměrována na špatnou Astru :cry: fakt tomu nerozumím takže pokud píšu moc velké hlouposti tak se omlouvám :oops: díky předem za vysvětlení.
tom
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 Dub 2010, 19:47


Zpět na Závady, hlášení, řešení + rady a porady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron