Okna

Pravidla fóra
Do tohoto fóra bych prosil zadávat problémy s provozem domu, případně řešení a jiné.

Okna

Odeslatod t.spalenka v 07 Bře 2009, 18:28

Pozadal jsem pana Hynka z Ekospolu, zda by mi mohl zjistit nejaky termin, kdy by se tu zasatvili technici z firmy Well. Pan Hynek mi vcera zdelil termin 19.3.09. Prosim vsechny, kteri maji nejaky problem s okny, predevsim myslim serizeni, aby se zapsali do tabulky, ktera je k dispozici na nastenkach. Diky
t.spalenka
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 Říj 2007, 17:24

Re: Okna

Odeslatod K71 v 02 Čer 2009, 00:08

Chtěl bych se podělit o zkušenost s úspěšnou reklamací. Jde o okno v bytě 3+kk, v pokoji s balkonem směrem k Hornoměcholupské (viz obrázek). V pokoji je 1 okno a balkonové dveře. Problém byl s otevíráním okna. Ono totiž šlo otevírat jen do strany, nebylo možné vyklopit na větrání. To sice lze u balkonových dveří, ale zde je to nepraktické - přinejmenším z těchto důvodů:
  • Větrací škvíra je příliš velká a při dešti dovnitř prší
  • nelze použít síť proti hmyzu
Zkusili jsme tedy uplatnit reklamaci - a kupodivu byla uznána. Ukázalo se totiž, že otevírání bylo provedeno jinak, než bylo ve stavební dokumentaci, která u okna předepisovala otevírání vyklopením pro větrání. Sice to tedy trvalo více než 2 měsíce, ale po výměně kování už okno funguje jak má.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
OF
K71
 
Příspěvky: 10
Registrován: 03 Říj 2007, 16:21


Zpět na Závady, hlášení, řešení + rady a porady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron