dálkové ovládání vrat garáže

Pravidla fóra
Do tohoto fóra bych prosil zadávat problémy s provozem domu, případně řešení a jiné.

dálkové ovládání vrat garáže

Odeslatod martin.berger v 23 Bře 2008, 10:44

Dobrý den,
je nějak možné získat dálkové ovládání vrat garáže

Děkuji


Martin Berger
martin.berger
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 Bře 2008, 10:42

Re: dálkové ovládání vrat garáže

Odeslatod p.pobudova v 26 Bře 2008, 09:52

Dobrý den,

dálkové ovládání od garáže je určitě možné získat. Kontaktujte domovníka pana Krále.
p.pobudova
 
Příspěvky: 59
Registrován: 28 Úno 2008, 13:51

Re: dálkové ovládání vrat garáže

Odeslatod malik_I33 v 14 Zář 2008, 10:10

Dobrý den,
nevěděl sem kam přesně mám tuto zprávu zapsat, - týká se garáží.
Bohužel už je to tady.... vykrádání aut. Dnes kolegovi v přízemí garážového domu zloději rozbili okno a ukradli vestavěnou navigaci. Asi někdo nezavřel dveře, nebo nepočkal až se uzavřou garážová vrata.......
Buďte opatrní, a nenechávejte v autech vůbec nic......
P.
malik_I33
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 Bře 2008, 09:18

Re: dálkové ovládání vrat garáže

Odeslatod Michaela v 14 Zář 2008, 13:27

malik_I33 napsal:Dobrý den,
nevěděl sem kam přesně mám tuto zprávu zapsat, - týká se garáží.
Bohužel už je to tady.... vykrádání aut. Dnes kolegovi v přízemí garážového domu zloději rozbili okno a ukradli vestavěnou navigaci. Asi někdo nezavřel dveře, nebo nepočkal až se uzavřou garážová vrata.......
Buďte opatrní, a nenechávejte v autech vůbec nic......
P.



máme fórum věnované JEN garážím http://www.bolonska.com/605
Vypadá to na neuzavřený vchod v mezipatře, kudy si mnozí ze spoluvlastníků zkracují cestu ven :roll:
Michaela & Honza
Michaela
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 Lis 2007, 12:30
Bydliště: Boloňská "J"

Re: dálkové ovládání vrat garáže

Odeslatod J51 v 18 Úno 2009, 12:19

Podarilo se mi bohuzel ztratit ovladac (na druhem konci Prahy - sance na zneuziti nulova) a objednavam si u firmy co vrata instalovala ovladac novy. Technici se zastavi nekdy v pristim tydnu - budou mi v pondeli volat - jezdi pry bud na 8 rano nebo okolo 7 vecer. Pokud by mel nekdo take zajem o dodatecny ovladac, prosim ozvete se, a rovnou bych objednal vice kusu. Docela mne prekvapila cena - 890.00 bez DPH, s dani tedy 1060.00 (obdobny ovladac v mem predchozim bydlisti stal 200.. - pouze pro info). Platba primo technikum na miste.

Mam jeste jednu prosbu - pro naprogramovani ovladace vsak potrebuji mit na chvili zapujceny funkcni ovladac. Byl by nekdo z Vas ochotny mi na 5-10 minut ovladac pujcit? termin se budu snazit domluvit na utery - rano nebo vecer, podle toho jak by to pripadnemu dobrovolnikovi vyhovovalo. Pokud by dotycny nechtel dat ovladac z ruky, samozrejme neni problem, aby byl u toho.

Diky moc
Borek Coufal
borek.coufal@seznam.cz
J51
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 Říj 2007, 16:02


Zpět na Závady, hlášení, řešení + rady a porady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků