Sklepy

Pravidla fóra
Do tohoto fóra bych prosil zadávat problémy s provozem domu, případně řešení a jiné.

Re: Sklepy

Odeslatod fis v 02 Dub 2013, 22:11

Tak za prvé, aby bylo zcela jasno. Vážím si práce výboru a jejich času věnovanému nekonečným reklamacím. Máte můj obdiv a děkuji. Na nejbližší schůzi navrhnu pochvalu vedení před nastoupenou jednotkou. Nebo dokonce před rozvinutou bojovou zástavou ;) .

Na druhé straně si ale nemyslím, že po téměř 6-ti letech je pouze vstřícnost rozumná strategie. Ať klidně výbor SVJ dále s Ekospolem jedná. Evidentně ale chybí i nějaký ten bič. A proto asi vznikl výše zmíněný projekt. Nemá nic s SVJ společného, ani se za společenství neschovává. Je to řekněme paralelní skupina vlastníků, kterým již došla trpělivost. Tedy jakési otevření druhé fronty. Já věřím, že to věci pomůže. Určitě nám to ale neuškodí. Myslíte, že snad Ekospol „práce“ zastaví, právě když se o věci začne veřejně mluvit?
Pokud souhlasíte, že další doprošování nikam nepovede, podpořte prosím projekt. Pokud myslíte, že Korec není tvrdý podnikatel, ale něco jako svatý František, dál nic nedělejte.

A ještě k narážkám Tomáše. Řekl bych, že ten člověk, co vložil na YT video, opravdu nemá dost odvahy vstupovat do soudních sporů s Ekospolem. Odhaduji, že nemá k dispozici tak rozsáhlé právní oddělení jako Korec. Také odhaduji, že příspěvek na moderované diskuzi nebude schválen. Asi proto, že není v našem zájmu ho takto formulovat. Ale třeba se pletu, já s tím samozřejmě nemám nic společného.
fis
 
Příspěvky: 19
Registrován: 28 Úno 2008, 11:10

Re: Sklepy

Odeslatod fis v 31 Říj 2013, 15:33

Čirou náhodou jsem narazil na zajímavý web:
"web byl vymazan"
Šiřte prosím odkaz mezi známými, na sociálních sítích a podobnými cestami.
Je to v našem zájmu, aby se o kauze více mluvilo.
fis
 
Příspěvky: 19
Registrován: 28 Úno 2008, 11:10

Předchozí

Zpět na Závady, hlášení, řešení + rady a porady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron