Forum SVJ Bolonska 604

Forum SVJ Bolonska 604

Odeslatod Demonek v 19 Zář 2007, 17:13

Zdravim Vas sousede, rozhodl jsem se zalozit forum Bolonska 604.
Toto forum jsem zalozil z duvodu, ze se mi zda jednodussi resit veci ohledne naseho domu nejdrive zde a pak se jen sejit a formalne odsouhlasit to, na cem se zde dohodneme. Myslim, ze je to pruznejsi a rychlejsi, nez se pak pripadne dohadovat na schuzich, ktere leckdy tezko svolavaji. Pokud budete mit jakykoliv podnet, nevahejte se ozvat. Jestlize to bude v mych silach, opravim, upravim, poradim a predelam to, o co pozadate.
Forum je postaveno tak, ze ke kazdemu bytu je prirazen jeden uzivatel, ktery je shodny s cislem bytu. Tedy napriklad byt c. 51 ve vchodu I ma pridelen uzivatele I51. Tito uzivatele maji pravo hlasovani. Muzete se registrovat i jako dalsi uzivatel, ten jiz nebude mit pravo hlasovani, ale do diskuze se bude moci zapojit bez problemu.
Vzhledem k tomu, ze ctete tento text, predpokladam ze vite, jak se k tomuto foru prihlasit. Pokud jste tu nyni jako navstevnik, vlastnite alespon jeden byt v dome Bolonska 604 a nevite, jak se prihlasit, poslete mi prosim dotaz na admin@bolonska.cz s cislem Vaseho bytu a ja Vam poslu zpet prihlasovaci udaje pro Vas byt.
Omlouvam se, ze jsem to udelal trochu slozitejsi, ale po zkusenostech z fora pro cely areal Bolonska jsem zvolil ponekud tvrdsi bezpecnostni opatreni a to hlavne kvuli utokum zvenku a navic se mi takto snaz prideluji prava pro hlasovani a v pripade nutnosti i dalsi.
Prosim, aby jste si ve svem pridelenem profilu upravili podpis, aby jsme my ostatni vedeli, s kym mame tu cest.
Dale doporucuji zmenit prihlasovaci heslo, protoze to, ktere je nastaveno, se da snadno odvodit a nebylo by pekne, kdyby se za Vas nekdo jiny prihlasil a hlasoval.
Nastavte si i emailovou adresu, aby bylo mozne Vas kontaktovat v pripade zmen nebo jinych dulezitych udalosti. Zatim jsem vsem nastavil imaginarni schranku, takze by Vam nic nechodilo.
Je mozne, ze zpocatku budou pripominky k funkcnosti fora, ktere se budu snazit opravovat.
Dekuji a doufam, ze nam bude co platne to, co se pokousim zprovoznit.
Tomas Spalenka I51
T. Spalenka
Demonek
Administrátor
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 Zář 2007, 14:50

Zpět na Admin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron